Tester Parfüm

Kokusuyla Dikkat Çeken 7 Erkek Parfüm Önerisi

Erkek parfüm önerisi isteyen herkes gibi siz de hafızalara kazınan seçeneklerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsunuz değil mi? O halde kokusuyla karşı cinsi etkileyecek ve size has bir koku tonu oluşturacak erkek parfümleri konusunda eşsiz bir listeye göz atmaya hazır olun. İşte size özel seçeneklerle dikkatleri çekecek erkek parfümleri!

Dior – Sauvage

Dior Sauvage Water, çok uzun süredir erkeklerin en çok tercih ettiği parfümlerden bir tanesi. Popülerliğini daima öne çıkaran bu parfüm lavanta, sardunya, elem reçinesi ve paçuli aromaları gibi pek çok kokuyu bir araya getirmeyi başarıyor. Harika bir harman oluşturması bir yana kalıcılığı da erkeklerin neden çok tercih ettiği seçenek olduğunu gösteriyor!

Versace – Eros

En iyi erkek parfümleri listesi hazırlarken Versace’den söz etmemek olmaz değil mi? Dünyaca ünlü bir marka olmasının yanı sıra Eros kalitesini de hissettirmeyi başarmaktadır. Erkekler için vazgeçilmez bir parfüm alternatifi olmasının yanında nane yaprağı ve İtalyan limon kabuğu notaları sayesinde harika bir karışım olduğunu gösterir. Uzun yıllardır en çok tercih edilenler arasında ve dört mevsim kullanılabilen bir parfümdür.

Carolina Herrera – 212 NYC Men

Kusursuz bir erkek parfümü mü arıyorsunuz? O halde gücünü New York’un cazibesinden alan bu harika çözümden faydalanmaya başlayabilirsiniz. 1999 yılında piyasa sürülse de çok uzun yıllardır öne çıkan bir seçenek. İçerisinde bulunan greyfurt, zencefil ve bergamot karışımları sayesinde bambaşka bir parfüm olduğunu ispat etmektedir. Özellikle de odunsu bir kokusunun bulunması bu parfümün hafızalara kazınmasında etkilidir.

Paco Rabanne – Invictus

Paco Rabanne, erkek parfüm önerisi dendiğinde dikkat çeken bir alternatif olarak kabul edilmektedir. 2013 yılında ilgi çekici şişesi ve eşsiz kokusuyla öne çıkan bu parfüm kısa sürede çok büyük bir etki yaratmıştır. Mandalina ve greyfurt notalarını fazlasıyla hissettiren parfüm yasemin ve defne yaprağı aroması da verir. Erkekler için ilgi çekici bir parfüm seçmek istendiğinde Invictus daima listelerin ilk sırasında yer alır.

Jean Paul Gaultier – Ultra Male

Erkekler için parfüm önerisi söz konusu olduğunda öne çıkan seçeneklerden biri. Jean Paul Gaultier markasının dikkat çeken ürünü Ultra Male. Kakule, misk, kehribar ve ağaç başta olmak üzere pek çok notayı öne çıkaran bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Bu yönüyle ilgi çekici olması kadar kusursuz bir aromayı da öne çıkarmaktadır. Erkeklerin kalıcı ve etkili koku tercihlerinde bir numaraya yerleşen seçeneklerden bir tanesidir.

Giorgio Armani – Acqua di Gio Profumo

Parfüm dendiğinde akıllara gelen en özel seçeneklerden bir tanesi. Erkek parfümleri arasında Gio adıyla da anılan seçenek. Üstelik 1996 yılından bu yana en çok tercih edilenlerden biri. Akdeniz esintilerini hissettiren parfümde mandalina, limon ve portakal aromalarını fazlasıyla duyabilirsiniz. Erkeksi duyguları öne çıkarırken kadınları etkileyen bir parfüm olarak kabul edilmektedir. Kokusu ve aromasıyla herkesin bir numaralı tercihi konumundadır.

Armani Code

Giorgio Armani imzası taşıyan bir başka etkileyici erkek parfüm önerisi! Armani Code sadece şişe içerisindeki harika kokularla değil aynı zamanda tasarımıyla da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Anason, guaya ve zeytin ağacının harika notalarını bir araya getiriyor. Böylelikle profesyonel bir koku konusunda tercih nedeni oluyor. O halde siz de Armani Code ile harika bir erkek parfümü satın alın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir